Hakkımızda

GNC MED, 2008 yılında montaj ve bakım işleriyle sektöre girmiştir. 2010 yılında, montaj ve bakım alanında kazandığı tecrübeleri bir araya getirerek, yapılan işin insan hayatı ile ilgili olduğu ve en ufak bir hatanın hiçbir şekilde hoş görülemeyeceği bilinci ile Medikal Gaz Sistemleri elemanlarını imal etmeye başlamıştır. Daha sonra ürün yelpazesine, birçok Medikal Gaz Sistemi üniteleri ile Tıbbi alet ve cihazlar eklenmiştir.

Bugün GNC MED, hassas teknolojik cihazlar ve ekipmanla donatılmış modern imalat binasıyla, mühendisleri,son derece iyi yetişmiş teknisyenleri, montaj ve bakım elemanları, hiç durmadan çalışan işçileri ile müşterilerine; gaz tesisatı projelendirilmesi, montaj ve bakımı gibi alanlarda hizmet etmekte, onlarca en iyi kalitede ürün sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Referanslar bölümünde sadece birkaçına yer verebildiğimiz tüm müşterilerinin takdirini kazanan GNC MED,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir ve daha alınacak çok yolu olduğunun farkındadır.

Amacımız dünyadaki küreselleşme sürecine paralel bir politika izleyerek sektörde en önde yer almaktır. GNC MED sadece Türkiye'nin değil, Dünyanın sayılı firmalarından biri olmak amacıyla çalışmakta, durup dinlenmeden yol almaktadır. Türkiye'de medikal sektöründe çok az bulunan CE (Conformity of Europe) belgesine de sahip olan gncmed,tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunarken bir kez daha gururla belirtmektedir ki; "En iyi referansımız ürünlerimizin üstün kalitesidir!"

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
* İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılamak.
* Çevre yönetimi sistemini sürekli geliştirmek için çalışmak.
* Atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.
* Çevreyi korumak ve bu prensibi tüm çevremize, ülkeye ve dünyaya yaymak.
* Çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirlemek ve bunları azaltmak.
* Çalışanlara ve tedarikçilere, çevreyle ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onları geliştirmektir.

BAŞLICA AMAÇ VE HEDEFLER
* Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve dökülmeleri ve gürültüyü mümkün olduğu kadar azaltmak ve önlemek.
* Atıkları azaltmak, geri dönüşümlü olmalarını sağlamak ve tekrar kullanmak.
* Enerji ve su gibi doğal kaynakları koruma yöntemlerini geliştirmek.
* Enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamak.
* Taşeronlarımızın faaliyetlerinden kaynaklanan çevre etkenlerini de kontrol altında tutmak.

My Cart

Kapat

Categories